Skip to content

VGL Solid Group częścią grupy Ligentia

Komunikat prasowy
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

VGL Solid Group jest częścią Grupy Ligentia

Z przyjemnością przekazujemy informacje o połączeniu VGL Solid Group z Ligentia Group. 

Współpraca obu firm sięga już ponad 10 lat, podczas których z sukcesem wspólnie dostarczamy kluczowym klientom liczne rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Czas ten pozwolił na wzajemne poznanie, zbudowanie zaufania, a także upewnił nas, że plany strategiczne i drogi rozwoju naszych firm prowadzą w tym samym kierunku. Wspólnie osiągniemy większą skalę działania, szersze możliwości i ulepszone, kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, które będą w stanie sprostać zmieniającym się potrzebom naszych Klientów.

Nasze plany na przyszłość skupią się wokół inwestowania w platformę technologiczną oraz na wdrożeniu zaawansowanego programu digitalizacji i automatyzacji. Jedną z kluczowych przewag firmy Ligentia jest jej zdolność do łączenia technologii i ludzi. Dzięki tej umiejętności powstają unikatowe i dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania.

ligentia logo
vgl

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o korzyściach wynikających z połączenia dla Państwa łańcucha dostaw.

Korzyści dla Klientów

  • Zwiększona obecność na euroazjatyckich i transpacyficznych szlakach handlowych.

  • Nasi Klienci uzyskają dostęp do technologii i rozwiązań, które dają pełen przegląd łańcucha dostaw (od fabryki producenta do miejsca dostawy w kraju przeznaczenia) za pomocą platformy Ligentix.

  • Kompleksowe rozwiązania w obszarach: transportu morskiego, lotniczego, drogowego i kolejowego oraz usług logistyki kontraktowej.

iStock-1280185288 (1)-2
logo+rainbowline